33. JOHANNES ANDERSEN, FÅTÖLJ

Klädsel i röd plysch, benställning i jakarandaimitation. Trensum, 1960/70-tal. "Capri" Bredd 90 cm. Torr i stoppningen, repor, märken.

Varunr 236953

7 Februari 2023 18:11

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 2 400 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 3000 SEK

2 400 SEK2023-02-03 13:43
2 200 SEK2023-01-24 20:57
1 200 SEK2023-02-03 10:53
450 SEK2023-02-01 21:45
300 SEK Startpris

Onlineauktion 7 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!