Klädsel i röd plysch, benställning i jakarandaimitation. Trensum, 1960/70-tal. "Capri" Bredd 90 cm. Torr i stoppningen, repor, märken.
2 400 SEK | 2023-02-03 13:43 |
2 200 SEK | 2023-01-24 20:57 |
1 200 SEK | 2023-02-03 10:53 |
450 SEK | 2023-02-01 21:45 |
300 SEK | Startpris |