Multipel, blandteknik. "Tiges Sur Transparence". Signerad Soto 1968 och numrerad 46/100. Höjd 70 cm. Repor, märken, ytliga smärre märken i plexiglaset.
18 000 SEK | 2023-02-21 17:50 |
17 000 SEK | 2023-02-07 18:59 |
10 000 SEK | 2023-02-21 15:42 |
8 000 SEK | 2023-02-20 17:26 |
6 000 SEK | 2023-02-19 17:19 |
3 400 SEK | 2023-02-16 10:57 |
3 000 SEK | 2023-02-15 16:32 |
400 SEK | Startpris |