10. BØRGE MOGENSEN, STOLAR, FYRA ST OCH KARMSTOLAR, TVÅ ST

Ek med snörflätade sitsar . "Öresund", Brännmärkta Karl Andersson och söner samt etikettmärkta Bra Bohag. Repor, märken och slitage, en karmstol med sitsen omklädd i sadelgjord, lagningar.

Varunr 243146

21 Februari 2023 18:03

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 13 000 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 5000 SEK

13 000 SEK2023-02-21 17:59
12 000 SEK2023-02-21 17:56
7 500 SEK2023-02-15 20:52
3 400 SEK2023-02-11 16:39
2 200 SEK2023-02-09 15:34
1 000 SEK2023-02-08 21:27
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!