Ek med snörflätade sitsar . "Öresund", Brännmärkta Karl Andersson och söner samt etikettmärkta Bra Bohag. Repor, märken och slitage, en karmstol med sitsen omklädd i sadelgjord, lagningar.
13 000 SEK | 2023-02-21 17:59 |
12 000 SEK | 2023-02-21 17:56 |
7 500 SEK | 2023-02-15 20:52 |
3 400 SEK | 2023-02-11 16:39 |
2 200 SEK | 2023-02-09 15:34 |
1 000 SEK | 2023-02-08 21:27 |
400 SEK | Startpris |