12. TRÄDGÅRDSBORD

Lackerad metall med teakskiva. 1900-talets andra hälft. Höjd 61, diameter 120 cm. Repor, märken, rostangrepp, lagningar.

Varunr 243149

21 Februari 2023 18:04

Utrop 2000 SEK

1 500 SEK2023-02-21 17:58
1 400 SEK2023-02-21 18:01
1 200 SEK2023-02-21 17:54
1 000 SEK2023-02-17 23:33
600 SEK2023-02-15 22:48
500 SEK2023-02-15 17:09
450 SEK2023-02-15 15:26
400 SEK2023-02-08 18:09
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!