Lackerad metall med teakskiva. 1900-talets andra hälft. Höjd 61, diameter 120 cm. Repor, märken, rostangrepp, lagningar.
1 500 SEK | 2023-02-21 17:58 |
1 400 SEK | 2023-02-21 18:01 |
1 200 SEK | 2023-02-21 17:54 |
1 000 SEK | 2023-02-17 23:33 |
600 SEK | 2023-02-15 22:48 |
500 SEK | 2023-02-15 17:09 |
450 SEK | 2023-02-15 15:26 |
400 SEK | 2023-02-08 18:09 |
400 SEK | Startpris |