Furu med textilklädsel. Fri Form, 1900-talets andra hälft. Plakettmärkt undertill. Bredd 190, höjd 157 cm. Repor, märken, avslag, solblekt klädsel.
3 400 SEK | 2023-02-21 16:42 |
3 200 SEK | 2023-02-11 13:21 |
1 200 SEK | 2023-02-15 16:05 |
1 000 SEK | 2023-02-15 13:59 |
400 SEK | Startpris |