14. ELSA STACKELBERG, TRÄDGÅRDSSOFFA

Furu med textilklädsel. Fri Form, 1900-talets andra hälft. Plakettmärkt undertill. Bredd 190, höjd 157 cm. Repor, märken, avslag, solblekt klädsel.

Varunr 243153

21 Februari 2023 18:05

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 3 400 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 400 SEK2023-02-21 16:42
3 200 SEK2023-02-11 13:21
1 200 SEK2023-02-15 16:05
1 000 SEK2023-02-15 13:59
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!