Furu med textilklädsel. Fri Form, 1900-talets andra hälft. Plakettmärka undertill. Bordets höjd 65, skivans mått 142x80 cm. Repor, märken, fläckar.
6 500 SEK | 2023-02-21 18:07 |
6 000 SEK | 2023-02-21 18:08 |
1 400 SEK | 2023-02-21 17:58 |
1 000 SEK | 2023-02-21 17:55 |
700 SEK | 2023-02-15 16:02 |
600 SEK | 2023-02-14 16:51 |
400 SEK | 2023-02-13 14:39 |
400 SEK | Startpris |