15. ELSA STACKELBERG, TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, TRE DELAR

Furu med textilklädsel. Fri Form, 1900-talets andra hälft. Plakettmärka undertill. Bordets höjd 65, skivans mått 142x80 cm. Repor, märken, fläckar.

Varunr 243154

21 Februari 2023 18:10

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 6 500 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 1500 SEK

6 500 SEK2023-02-21 18:07
6 000 SEK2023-02-21 18:08
1 400 SEK2023-02-21 17:58
1 000 SEK2023-02-21 17:55
700 SEK2023-02-15 16:02
600 SEK2023-02-14 16:51
400 SEK2023-02-13 14:39
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!