21. GUNNAR ANDER, VATTENKANNA

Koppar med lindad rotting. Ystad Metall, 1900-talets andra hälft. Höjd 23 cm. Smärre bucklor i framkant. OBS, tillägg: Ej tät, läcker i botten.

Varunr 243160

21 Februari 2023 18:07

Utrop 800 SEK

2 200 SEK2023-02-17 13:14
2 000 SEK2023-02-17 08:52
800 SEK2023-02-16 19:56
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!