Brons på marmorsockel. Signerad J.L Sanchez 1000/686. Höjd 18,5 cm. Häfte om konstnären medföljer. Repor, märken, nagg på sockel.
2 800 SEK | 2023-02-21 17:39 |
2 600 SEK | 2023-02-21 17:41 |
2 200 SEK | 2023-02-21 17:39 |
900 SEK | 2023-02-16 11:00 |
500 SEK | 2023-02-15 13:43 |
400 SEK | 2023-02-07 23:33 |
400 SEK | Startpris |