22. JOSÉ LUIS SANCHEZ, SKULPTUR

Brons på marmorsockel. Signerad J.L Sanchez 1000/686. Höjd 18,5 cm. Häfte om konstnären medföljer. Repor, märken, nagg på sockel.

Varunr 243163

21 Februari 2023 18:07

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 2 800 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 1500 SEK

2 800 SEK2023-02-21 17:39
2 600 SEK2023-02-21 17:41
2 200 SEK2023-02-21 17:39
900 SEK2023-02-16 11:00
500 SEK2023-02-15 13:43
400 SEK2023-02-07 23:33
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!