33. LAPPONIA 18K

Manschettknappar 18k av Lapponia, stämplade Björn, totalvikt 19,4 g. Mindre slitage. För denna vara gäller inte ångerrätten enligt Lag 2005:59 11§ punkt 2.

Varunr 243165

21 Februari 2023 18:11

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 8 500 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 8000-10000 SEK

8 500 SEK2023-02-21 18:08
8 000 SEK2023-02-09 00:05
7 500 SEK2023-02-08 10:21
7 500 SEK2023-02-08 17:34
6 500 SEK2023-02-07 18:59
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!