Manschettknappar 18k av Lapponia, stämplade Björn, totalvikt 19,4 g. Mindre slitage. För denna vara gäller inte ångerrätten enligt Lag 2005:59 11§ punkt 2.
8 500 SEK | 2023-02-21 18:08 |
8 000 SEK | 2023-02-09 00:05 |
7 500 SEK | 2023-02-08 10:21 |
7 500 SEK | 2023-02-08 17:34 |
6 500 SEK | 2023-02-07 18:59 |
400 SEK | Startpris |