4. ERIK WÖRTZ, FÅTÖLJER, ETT PAR

Ek med manchester-klädda dynor. Ikea, "Kolding", 1900-talets andra hälft. Repor, märken, solkiga, i behov av nya remmar under sitsar.

Varunr 243138

21 Februari 2023 18:02

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 5 000 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 5000 SEK

5 000 SEK2023-02-21 17:59
4 800 SEK2023-02-21 18:00
3 400 SEK2023-02-21 17:38
3 000 SEK2023-02-14 12:48
2 800 SEK2023-02-07 18:59
900 SEK2023-02-10 18:49
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Feb. 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!