Ek med manchester-klädda dynor. Ikea, "Kolding", 1900-talets andra hälft. Repor, märken, solkiga, i behov av nya remmar under sitsar.
5 000 SEK | 2023-02-21 17:59 |
4 800 SEK | 2023-02-21 18:00 |
3 400 SEK | 2023-02-21 17:38 |
3 000 SEK | 2023-02-14 12:48 |
2 800 SEK | 2023-02-07 18:59 |
900 SEK | 2023-02-10 18:49 |
400 SEK | Startpris |