Teak och ek. Karl Andersson & Söner, Bra Bohag. 1900-talets andra hälft. Höjd 72, skivans mått 140x93 cm. Två utdragsskivor a 55 cm/st. Repor, märken.
3 200 SEK | 2023-02-21 18:02 |
3 000 SEK | 2023-02-21 18:01 |
2 800 SEK | 2023-02-21 18:00 |
2 400 SEK | 2023-02-21 17:35 |
2 200 SEK | 2023-02-21 16:51 |
700 SEK | 2023-02-16 21:56 |
500 SEK | 2023-02-15 20:55 |
400 SEK | Startpris |