Glas med graverad dekor av djungel med bl.a. klättrande apor. "Urskogen". Signerad: Orrefors Hald. 398. 24. E.G. Höjd 26 cm. Repor, främst undertill men även en del smärre på livet.
6 500 SEK | 2023-03-07 17:35 |
6 000 SEK | 2023-03-07 17:54 |
5 000 SEK | 2023-02-21 20:18 |
4 600 SEK | 2023-02-24 23:16 |
4 200 SEK | 2023-02-22 22:52 |
2 000 SEK | 2023-02-21 22:16 |
400 SEK | Startpris |