Glas med graverad dekor, i form av kvinnofigur. Signerad: Orrefors Expo H 27-53 Unik -115, Hald. Höjd 25 cm. Etikettmärkt Hävermarks Samling nr 219. Smärre repor.
5 000 SEK | 2023-03-07 17:54 |
4 800 SEK | 2023-03-07 16:27 |
2 600 SEK | 2023-03-06 22:57 |
2 200 SEK | 2023-02-21 20:18 |
800 SEK | 2023-03-05 23:30 |
450 SEK | 2023-03-01 22:20 |
400 SEK | Startpris |