22. EDWARD HALD, UNIK VAS

Glas med graverad dekor, i form av kvinnofigur. Signerad: Orrefors Expo H 27-53 Unik -115, Hald. Höjd 25 cm. Etikettmärkt Hävermarks Samling nr 219. Smärre repor.

Varunr 243614

7 Mars 2023 18:07

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 5 000 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 3000 SEK

5 000 SEK2023-03-07 17:54
4 800 SEK2023-03-07 16:27
2 600 SEK2023-03-06 22:57
2 200 SEK2023-02-21 20:18
800 SEK2023-03-05 23:30
450 SEK2023-03-01 22:20
400 SEK Startpris

Onlineauktion 7 Mars 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!