Överfångsglas med genomslipad dekor av bågskytt. Signerad: Orrefors L 1263.S. Höjd 11 cm. Smärre repor.
2 800 SEK | 2023-03-07 13:16 |
2 600 SEK | 2023-03-07 07:00 |
2 400 SEK | 2023-03-05 06:36 |
2 200 SEK | 2023-02-21 20:18 |
450 SEK | 2023-03-04 12:24 |
400 SEK | Startpris |