Glas med graverad dekor i form av ansikten. Signerad: Orrefors. H. 404-25 GA (i monogram). Diameter 15 cm. Smärre repor.
3 800 SEK | 2023-03-07 18:12 |
3 600 SEK | 2023-03-07 18:11 |
3 000 SEK | 2023-03-07 18:06 |
2 600 SEK | 2023-03-07 06:59 |
2 000 SEK | 2023-03-06 22:58 |
1 300 SEK | 2023-02-21 20:18 |
400 SEK | Startpris |