Konstglas. "Thalatta". Signerad: Edenfalk Skruf Thalatta 2. Höjd 18,5 cm. Smärre repor.
2 000 SEK | 2023-02-21 20:18 |
1 900 SEK | 2023-03-07 18:08 |
1 200 SEK | 2023-03-07 18:06 |
1 000 SEK | 2023-03-06 23:01 |
800 SEK | 2023-03-06 15:16 |
600 SEK | 2023-02-24 21:48 |
400 SEK | Startpris |