49. ORREFORS, KARAFFER, TVÅ ST

Glas, den ena med slipad dekor i form av katthuvud på proppen. Signerade undertill. Höjd 27 och 30 cm. Delvis invändig beläggning, smärre repor.

Varunr 243656

Onlineauktion 7 Mars 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!