Glas med graverad dekor av dansande figurer. Signerad: Of.H.287.27.U. Höjd 13 cm. Smärre repor.
4 200 SEK | 2023-03-07 18:02 |
4 000 SEK | 2023-03-07 18:01 |
3 600 SEK | 2023-03-06 23:57 |
3 400 SEK | 2023-03-07 11:12 |
3 000 SEK | 2023-03-06 22:54 |
2 200 SEK | 2023-02-21 20:18 |
1 800 SEK | 2023-02-27 07:31 |
1 600 SEK | 2023-02-24 18:40 |
900 SEK | 2023-02-22 22:51 |
400 SEK | Startpris |