9. OLLE ALBERIUS, VAS

Konstglas i Arielteknik. "Astrakan". Signerad: Orrefors 9059490 Olle Alberius, Ariel Gallery 35-84. Höjd 17,5 cm. Certifikat medföljer. Smärre repor.

Varunr 243600

7 Mars 2023 18:05

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 3 800 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 800 SEK2023-03-07 18:03
3 600 SEK2023-03-07 17:18
3 000 SEK2023-03-04 16:34
2 800 SEK2023-03-04 09:05
2 200 SEK2023-02-21 20:18
600 SEK2023-02-25 12:37
450 SEK2023-02-22 14:54
400 SEK Startpris

Onlineauktion 7 Mars 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!