Färgetsning med akvatint, 19/60. Signerad och numrerad i blyerts. Komposition. Bladets mått 26,5x19,1 cm. Bildytans mått 14,7x11,4 cm. Svagt gulnad. Tejp och märken i överkant.
30 000 SEK | 2023-03-21 16:48 |
28 000 SEK | 2023-03-21 17:59 |
20 000 SEK | 2023-03-21 16:14 |
14 000 SEK | 2023-03-19 00:13 |
10 000 SEK | 2023-03-16 16:58 |
9 000 SEK | 2023-03-15 13:34 |
8 500 SEK | 2023-03-08 10:43 |
7 500 SEK | 2023-03-07 19:58 |
4 400 SEK | 2023-03-07 22:00 |
400 SEK | Startpris |