Gustaf Regner, Första Begreppen af de nödigastevettenskaper, Stockholm 1807. Der Französische Robinson, Ystadt 1833. Karakteristiker ur samtidas förtroliga bref och anteckningar, Stockholm 1851. Professorn och hans skyddslingar, Stockholm 1840. Philosophia Hacrationali Contentorum. Emilie Carlén, Pål Värning, Stockholm 1844. Anwisning til förfta rediga kundfkapen om Gud, Människan och Werden, Dock i synnerhet en anledning till kunskap om Werlden. Göteborg 1776. Slitage, skador.
500 SEK | 2023-03-07 19:58 |
450 SEK | 2023-03-16 18:51 |
400 SEK | Startpris |