15. ANTIKA BÖCKER, SJU ST

Gustaf Regner, Första Begreppen af de nödigastevettenskaper, Stockholm 1807. Der Französische Robinson, Ystadt 1833. Karakteristiker ur samtidas förtroliga bref och anteckningar, Stockholm 1851. Professorn och hans skyddslingar, Stockholm 1840. Philosophia Hacrationali Contentorum. Emilie Carlén, Pål Värning, Stockholm 1844. Anwisning til förfta rediga kundfkapen om Gud, Människan och Werden, Dock i synnerhet en anledning till kunskap om Werlden. Göteborg 1776. Slitage, skador.

Varunr 244187

21 Mars 2023 18:05

Utrop 1000 SEK

500 SEK2023-03-07 19:58
450 SEK2023-03-16 18:51
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Mars 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!