Förgylld mässing samt porslin med polykrom dekor. Louis XVI-stil, Frankrike, 1800-talets senare del. Höjd 53 cm. Repor, märken.
2 600 SEK | 2023-03-21 18:05 |
2 400 SEK | 2023-03-18 22:34 |
2 000 SEK | 2023-03-07 19:58 |
2 000 SEK | 2023-03-11 14:46 |
1 600 SEK | 2023-03-08 11:18 |
1 000 SEK | 2023-03-07 21:59 |
400 SEK | Startpris |