Vit marmor och förgylld mässing. Louis XVI-stil, Frankrike, tidigt 1900-tal. Höjd 43 cm. Repor, märken, funktionsgaranti lämnas ej.
1 000 SEK | 2023-03-21 08:45 |
900 SEK | 2023-03-21 16:50 |
500 SEK | 2023-03-18 22:02 |
400 SEK | 2023-03-08 07:24 |
400 SEK | Startpris |