25. HALVAR FRISENDAHL, SKULPTUR, EFTER

Patinerad vitmetall. "Sorg". Signerad och daterad 1917 i gjutningen. Höjd 11 cm. Repor, märken.

Varunr 244197

Onlineauktion 21 Mars 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!