Oljemålning på duk. Signerad och daterad 1931. Klippformation i skogslandskap, i bakgrunden skymtas ett flygplan. Enligt uppgift Skäralid. 81x47 cm.
4 000 SEK | 2023-03-21 18:04 |
3 800 SEK | 2023-03-08 13:59 |
3 200 SEK | 2023-03-16 07:02 |
1 100 SEK | 2023-03-13 08:52 |
400 SEK | Startpris |