31. LOUIS SPARRE (1863-1964)

Oljemålning på duk. Signerad och daterad 1931. Klippformation i skogslandskap, i bakgrunden skymtas ett flygplan. Enligt uppgift Skäralid. 81x47 cm.

Varunr 243487

21 Mars 2023 18:10

Utrop 6000-8000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

4 000 SEK2023-03-21 18:04
3 800 SEK2023-03-08 13:59
3 200 SEK2023-03-16 07:02
1 100 SEK2023-03-13 08:52
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Mars 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!