32. J.A. FRELIN, SALONGSBORD MED MARMORSKIVA

Bronserat och bemålat trä. Sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal. Stämplat undertill. Höjd 78, diameter 83 cm. Repor, märken, åldersrelaterat slitage.

Varunr 243380

21 Mars 2023 18:11

Utrop 3000 SEK

1 800 SEK2023-03-08 13:59
1 700 SEK2023-03-21 12:57
1 500 SEK2023-03-20 12:51
600 SEK2023-03-10 20:54
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Mars 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!