Bronserat och bemålat trä. Sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal. Stämplat undertill. Höjd 78, diameter 83 cm. Repor, märken, åldersrelaterat slitage.
1 800 SEK | 2023-03-08 13:59 |
1 700 SEK | 2023-03-21 12:57 |
1 500 SEK | 2023-03-20 12:51 |
600 SEK | 2023-03-10 20:54 |
400 SEK | Startpris |