33. VITRINSKÅP

Jakaranda och mahogny med marmorskivor och förgyllda mässingsbeslag. Frankrike, Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft. Höjd 148, bredd 132 cm. Repor, märken, lösa beslag, marmorskivan i mitten med skador/lagning.

Varunr 243382

21 Mars 2023 18:11

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 20 000 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 25000 SEK

20 000 SEK2023-03-20 10:40
19 000 SEK2023-03-08 13:59
17 000 SEK2023-03-18 22:36
4 400 SEK2023-03-12 16:00
4 000 SEK2023-03-11 19:29
400 SEK Startpris

Onlineauktion 21 Mars 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!