Jakaranda och mahogny med marmorskivor och förgyllda mässingsbeslag. Frankrike, Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft. Höjd 148, bredd 132 cm. Repor, märken, lösa beslag, marmorskivan i mitten med skador/lagning.
20 000 SEK | 2023-03-20 10:40 |
19 000 SEK | 2023-03-08 13:59 |
17 000 SEK | 2023-03-18 22:36 |
4 400 SEK | 2023-03-12 16:00 |
4 000 SEK | 2023-03-11 19:29 |
400 SEK | Startpris |