41. SEKRETÄR

Mahogny. Gustaviansk stil, 1800-tal. Höjd 102, bredd 89 cm. Fanerskador, omarbetad, slitage, torrsprickor.

Varunr 244221

21 Mars 2023 18:14

Utrop 1000 SEK

Onlineauktion 21 Mars 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!