Svärtat stål med kolv i svart last. Kaliber .177. 1950-tal. Längd 18 cm. Bruksslitage. Fungerande vid
inskrivningstillfället (men med dåligt tryck), dock lämnas ingen funktionsgaranti.
Proveniens: Objekt ur Jan Nilssons samlingar, grundare av Förmedlingscentralen i Tyringe 1990.
1 600 SEK | 2023-04-03 21:24 |
1 500 SEK | 2023-03-22 12:10 |
1 300 SEK | 2023-03-30 16:06 |
1 100 SEK | 2023-03-21 17:52 |
400 SEK | Startpris |