Klinga i stål, balja och handtag i läderarbete. 1900-tal. Total längd 74 cm. Repor, märken.
Proveniens: Objekt ur Jan Nilssons samlingar, grundare av Förmedlingscentralen i Tyringe 1990.
500 SEK | 2023-04-04 17:33 |
500 SEK | 2023-04-04 17:55 |
400 SEK | Startpris |