Bl.a. hästhandlarkäpp (men inbyggd mätsticka) och luffarkäpp. 1900-tal. 85-107 cm. Repor, märken.
Proveniens: Objekt ur Jan Nilssons samlingar, grundare av Förmedlingscentralen i Tyringe 1990.
1 200 SEK | 2023-04-04 18:05 |
1 100 SEK | 2023-03-21 17:52 |
1 000 SEK | 2023-03-29 17:48 |
400 SEK | Startpris |