Bemålat trä. 1900-talets andra hälft. Längd 31 och 38 cm. Repor, märken, en limmad i stjärten.
Proveniens: Objekt ur Jan Nilssons samlingar, grundare av Förmedlingscentralen i Tyringe 1990.
500 SEK | 2023-04-01 08:16 |
450 SEK | 2023-03-31 20:36 |
400 SEK | Startpris |