Svärtad metall med kolv i betsad bok. Haenel Sport modell 3 Junior, Schmeisser patent. Längd 97 cm. Repor, märken. Fungerande vid inskrivningstillfället, dock lämnas ingen funktionsgaranti.
Proveniens: Objekt ur Jan Nilssons samlingar, grundare av Förmedlingscentralen i Tyringe 1990.
4 200 SEK | 2023-04-04 18:04 |
4 000 SEK | 2023-04-04 08:37 |
2 400 SEK | 2023-04-04 18:01 |
1 400 SEK | 2023-03-21 17:52 |
1 000 SEK | 2023-04-01 16:34 |
800 SEK | 2023-03-23 10:08 |
400 SEK | Startpris |