Svärtad metall med kolv i grå plast. Modell 5. Märkt Made in Germany 11 67. Längd 40 cm. Åldersrelaterat slitage. Fungerande vid inskrivningstillfället, dock lämnas ingen funktionsgaranti. Trasig originalkartong medföljer.
Proveniens: Objekt ur Jan Nilssons samlingar, grundare av Förmedlingscentralen i Tyringe 1990.
900 SEK | 2023-03-29 20:33 |
800 SEK | 2023-03-30 16:05 |
600 SEK | 2023-03-29 16:26 |
500 SEK | 2023-03-29 16:08 |
450 SEK | 2023-03-29 15:17 |
400 SEK | Startpris |