7. DIANA, LUFTPISTOL

Svärtad metall med kolv i grå plast. Modell 5. Märkt Made in Germany 11 67. Längd 40 cm. Åldersrelaterat slitage. Fungerande vid inskrivningstillfället, dock lämnas ingen funktionsgaranti. Trasig originalkartong medföljer.

Proveniens: Objekt ur Jan Nilssons samlingar, grundare av Förmedlingscentralen i Tyringe 1990.

Varunr 244684

4 April 2023 18:02

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 900 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 1000 SEK

900 SEK2023-03-29 20:33
800 SEK2023-03-30 16:05
600 SEK2023-03-29 16:26
500 SEK2023-03-29 16:08
450 SEK2023-03-29 15:17
400 SEK Startpris

Onlineauktion 4 April 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!