21. JOSÉ-MARIA DAVID (1944-2015), SKULPTUR/LJUSSTAKE

Patinerad brons, 1/8. Flodhäst. Signerad David samt gjutarstämplad. Längd 40, höjd 38 cm.

Proveniens: Samlarhem, Viken.

Varunr 245193

17 April 2023 18:21

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 17 000 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 20000 SEK

17 000 SEK2023-04-17 18:19
16 000 SEK2023-04-15 03:50
9 500 SEK2023-04-06 13:05
1 400 SEK2023-04-06 18:35
400 SEK Startpris

Fine watches and selected items 17 April 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!