Patinerad brons, 1/4. "Hippopotamus". Signerad J.M. David samt gjutarstämplad. Längd 110, höjd 40 cm.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
95 000 SEK | 2023-04-17 18:22 |
48 000 SEK | 2023-04-11 10:43 |
19 000 SEK | 2023-04-06 22:34 |
500 SEK | 2023-04-06 18:35 |
300 SEK | Startpris |