22. JOSÉ-MARIA DAVID (1944-2015), SKULPTUR

Patinerad brons, 1/4. "Hippopotamus". Signerad J.M. David samt gjutarstämplad. Längd 110, höjd 40 cm.

Proveniens: Samlarhem, Viken.

Varunr 219901

17 April 2023 18:24

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 95 000 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 100000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

95 000 SEK2023-04-17 18:22
95 000 SEK2023-04-17 18:22
48 000 SEK2023-04-11 10:43
19 000 SEK2023-04-06 22:34
500 SEK2023-04-06 18:35
300 SEK Startpris

Fine watches and selected items 17 April 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!