Koppar och plexiglas. Atelje Lyktan, 1900-talets mitt. Höjd 29 cm. Patinerade, repor, märken, vägghållare saknas.
20 000 SEK | 2023-04-17 18:27 |
19 000 SEK | 2023-04-17 18:27 |
10 000 SEK | 2023-04-17 18:23 |
8 000 SEK | 2023-04-17 18:22 |
4 800 SEK | 2023-04-13 10:29 |
2 800 SEK | 2023-04-14 18:53 |
400 SEK | 2023-04-12 21:07 |
400 SEK | Startpris |