26. HANS BERGSTRÖM, FASADBELYSNING, TVÅ ARMATURER

Koppar och plexiglas. Atelje Lyktan, 1900-talets mitt. Höjd 29 cm. Patinerade, repor, märken, vägghållare saknas.

Varunr 245544

17 April 2023 18:29

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK 20 000 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 6000-8000 SEK

20 000 SEK2023-04-17 18:27
19 000 SEK2023-04-17 18:27
10 000 SEK2023-04-17 18:23
8 000 SEK2023-04-17 18:22
4 800 SEK2023-04-13 10:29
2 800 SEK2023-04-14 18:53
400 SEK2023-04-12 21:07
400 SEK Startpris

Fine watches and selected items 17 April 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!