Koppar och plexiglas. Atelje Lyktan, 1900-talets mitt. Höjd 29 cm. Patinerade, repor, märken, vägghållare saknas.
13 000 SEK | 2023-04-17 18:23 |
12 000 SEK | 2023-04-17 18:27 |
9 000 SEK | 2023-04-17 18:25 |
4 800 SEK | 2023-04-13 10:29 |
2 400 SEK | 2023-04-14 18:53 |
400 SEK | Startpris |