Oljemålning på duk. Sydländskt trädgård med kustvy. Signerad Mühl. 114x195 cm. Obetydiga märken, obetydligt ytslitage.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
350 000 SEK | 2023-04-18 17:55 |
340 000 SEK | 2023-04-18 17:59 |
300 000 SEK | 2023-04-18 17:41 |
62 000 SEK | 2023-04-18 13:24 |
34 000 SEK | 2023-04-14 15:43 |
30 000 SEK | 2023-04-14 20:45 |
19 000 SEK | 2023-04-04 20:45 |
6 500 SEK | 2023-04-12 21:58 |
4 000 SEK | 2023-04-12 21:13 |
2 800 SEK | 2023-04-05 19:44 |
1 000 SEK | 2023-04-04 23:10 |
400 SEK | Startpris |