101. ROGER MÜHL

Oljemålning på duk. Sydländskt trädgård med kustvy. Signerad Mühl. 114x195 cm. Obetydiga märken, obetydligt ytslitage.

Proveniens: Samlarhem, Viken.

Varunr 245179

18 April 2023 18:01

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 350 000 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 40000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

350 000 SEK2023-04-18 17:55
340 000 SEK2023-04-18 17:59
300 000 SEK2023-04-18 17:41
62 000 SEK2023-04-18 13:24
34 000 SEK2023-04-14 15:43
30 000 SEK2023-04-14 20:45
19 000 SEK2023-04-04 20:45
6 500 SEK2023-04-12 21:58
4 000 SEK2023-04-12 21:13
2 800 SEK2023-04-05 19:44
1 000 SEK2023-04-04 23:10
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 April 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!