Formpressat trä med klädsel i rött skinn, fot i delvis lackerad och delvis polerad metall. "Eames Lounge Chair", Vittra. Etikettmärkta undertill. Smärre repor och märken, smärre bruksslitage.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
28 000 SEK | 2023-04-18 17:57 |
26 000 SEK | 2023-04-16 19:29 |
24 000 SEK | 2023-04-15 16:21 |
22 000 SEK | 2023-04-14 21:47 |
20 000 SEK | 2023-04-05 22:37 |
19 000 SEK | 2023-04-04 20:46 |
3 000 SEK | 2023-04-05 14:22 |
2 600 SEK | 2023-04-05 09:38 |
400 SEK | Startpris |