103. PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, MATBORD

Laminerad skiva med aluminiumkant, spännben i förkromad metall. "Superelips". Republic of Fritz Hansen, 2015, etikettmärkt undertill. Höjd 73, skivans mått 300x130 cm. Repor, märken.

Proveniens: Samlarhem, Viken.

Varunr 245195

18 April 2023 18:03

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK 30 000 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 12000 SEK

30 000 SEK2023-04-18 18:01
28 000 SEK2023-04-18 18:00
12 000 SEK2023-04-18 17:44
7 000 SEK2023-04-14 20:37
6 500 SEK2023-04-11 20:36
5 500 SEK2023-04-04 20:46
1 800 SEK2023-04-10 10:30
1 200 SEK2023-04-04 21:57
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 April 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!