Laminerad skiva med aluminiumkant, spännben i förkromad metall. "Superelips". Republic of Fritz Hansen, 2015, etikettmärkt undertill. Höjd 73, skivans mått 300x130 cm. Repor, märken.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
30 000 SEK | 2023-04-18 18:01 |
28 000 SEK | 2023-04-18 18:00 |
12 000 SEK | 2023-04-18 17:44 |
7 000 SEK | 2023-04-14 20:37 |
6 500 SEK | 2023-04-11 20:36 |
5 500 SEK | 2023-04-04 20:46 |
1 800 SEK | 2023-04-10 10:30 |
1 200 SEK | 2023-04-04 21:57 |
400 SEK | Startpris |