Oljemålning på duk. Interiör med utsikt. Signerad Mühl. 97x195 cm. Obetydliga märken, obetydlig ytsmuts, smärre krackeleringar.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
170 000 SEK | 2023-04-18 18:01 |
160 000 SEK | 2023-04-18 18:00 |
110 000 SEK | 2023-04-18 17:26 |
60 000 SEK | 2023-04-18 13:00 |
28 000 SEK | 2023-04-04 20:46 |
2 400 SEK | 2023-04-12 08:31 |
1 500 SEK | 2023-04-04 21:56 |
400 SEK | Startpris |