Bemålad metall, EA 1/4. Ko. Signerad på sockeln. Längd 35 cm.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
2 800 SEK | 2023-04-18 12:53 |
2 600 SEK | 2023-04-18 12:54 |
2 000 SEK | 2023-04-18 12:49 |
1 500 SEK | 2023-04-10 23:28 |
1 400 SEK | 2023-04-04 20:46 |
1 100 SEK | 2023-04-05 14:41 |
400 SEK | Startpris |