108. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, SKULPTUR

Brons. Elefant. Osignerad. Längd 23 cm. Repor, märken.

Proveniens: Samlarhem, Viken.

Varunr 245200

18 April 2023 18:03

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 900 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 800 SEK

900 SEK2023-04-16 11:14
800 SEK2023-04-05 22:36
500 SEK2023-04-05 14:42
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 April 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!