Förgylld brons. Empire, 1800-talets första del. Höjd 30 cm. Repor, märken, senare batteriurverk, funktionsgaranti lämnas ej.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
3 000 SEK | 2023-04-18 17:18 |
2 800 SEK | 2023-04-17 21:52 |
1 900 SEK | 2023-04-04 20:46 |
1 700 SEK | 2023-04-07 07:08 |
400 SEK | Startpris |