Patinerad brons. Hästhuvud. Märkt Millesgården undertill. Längd 24 cm. Smärre repor och märken.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
4 400 SEK | 2023-04-18 18:01 |
4 200 SEK | 2023-04-18 18:00 |
3 800 SEK | 2023-04-18 17:54 |
3 000 SEK | 2023-04-17 23:17 |
2 600 SEK | 2023-04-05 19:46 |
1 600 SEK | 2023-04-12 17:39 |
1 400 SEK | 2023-04-04 20:46 |
400 SEK | Startpris |