111. PETER PETERSEN, SKULPTUR

Patinerad brons. Dront. Monogramsignerad PP. Höjd 18 cm. Smärre repor och märken.

Proveniens: Samlarhem, Viken.

Varunr 245203

18 April 2023 18:04

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 2 600 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 2000 SEK

2 600 SEK2023-04-17 11:02
2 400 SEK2023-04-17 10:56
2 000 SEK2023-04-16 01:00
1 200 SEK2023-04-10 22:59
900 SEK2023-04-04 20:46
500 SEK2023-04-05 14:43
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 April 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!