Patinerad brons. Dront. Monogramsignerad PP. Höjd 18 cm. Smärre repor och märken.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
2 600 SEK | 2023-04-17 11:02 |
2 400 SEK | 2023-04-17 10:56 |
2 000 SEK | 2023-04-16 01:00 |
1 200 SEK | 2023-04-10 22:59 |
900 SEK | 2023-04-04 20:46 |
500 SEK | 2023-04-05 14:43 |
400 SEK | Startpris |